SZKOŁA RODZENIA GLIWICE

Profesjonalna i nowoczesna szkoła rodzenia. Edukacja połączona z kompleksową opieką nad kobietą w ciąży. W ramach zajęć oferujemy szkolenie prowadzone przez doświadczoną położną, ćwiczenia z fizjoterapeutą oraz konsultacje z psychologiem.

prev next

Nasza oferta szkoły rodzenia jest skierowana do wszystkich przyszłych mam, które chcą się przygotować zarówno w sposób teoretyczny jak i praktyczny do porodu dziecka. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę wykształconego personelu medycznego – położnej i fizjoterapeuty – połączoną z edukacją. Wiemy, jak ważne jest przygotowanie psychiczne do porodu oraz z jakimi trudnościami mierzą się młode mamy, dlatego w naszej ofercie znajdują się również zajęcia grupowe oraz konsultacje indywidualne z psychologiem.


Na część prowadzoną przez położną składają się:

  • Teoretyczne opracowanie przebiegu ciąży, przygotowanie do porodu, przebieg porodu, okres poporodowy, opieka nad noworodkiem
  • Praktyczne przygotowanie do porodu
  • Praktyczne przygotowanie do opieki nad noworodkiem – noszenie, mycie, przewijanie, etc.

Fizjoterapeuta opracuje z Państwem:

  • Najczęstsze problemy zdrowotne kobiet w ciąży
  • Ergonomię w codziennych czynnościach kobiety w ciąży oraz młodej mamy
  • Ćwiczenia rozluźniające
  • W trakcie trwania szkoły rodzenia fizjoterapeuta będzie pozostawał do Państwa dyspozycji, również w ramach indywidualnych konsultacji

Psycholog na spotkaniu grupowym omówi z Państwem przypadki obaw i lęków jakie mogą towarzyszyć ciąży, porodowi i pojawieniu się dziecka w życiu rodziców. Poza zajęciami grupowymi Psycholog będzie pozostawał do Państwa dyspozycji na indywidualnych konsultacjach.

W ramach zajęć szkoły rodzenia odbędzie się również prezentacja chustonoszenia prowadzona przez chuściarę oraz spotkanie z przedstawicielem Banku Komórek Macierzystych.

Szkoła rodzenia będzie się składała z cyklu 5 spotkań po ok 2,5 godziny. Czas ten może ulec nieznacznej zmianie w zależności od tempa w jakim będzie opracowywany materiał.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 350 zł.


Każda uczestniczka szkoły rodzenia będzie objęta 25% rabatem na wszystkie usługi fizjoterapeutyczne od momentu podpisania umowy przez kolejne 7 miesięcy.Wszystkie aktualności dotyczące zajęć w ramach Szkoły Rodzenia znajdziecie Państwo na naszym fanpage'u na

Facebook.pl/szkolarodzeniagliwice


Nasi partnerzy